ZJAZDY I SPOTKANIA ABSOLWENTÓW

I. Najstarsi absolwenci szkoły – Gimnazjum, Liceum i Technikum Mechanicznego z dyrektorem Marianem Gontarzem na tle pamiątkowej tablicy z napisem: „60 rocznica powstania Państwowej Szkoły Przemysłowej oraz 57 rocznica Liceum Mechanicznego im. Tadeusza Kościuszki, pierwsi uczniowie i absolwenci składają hołd swoim nauczycielom” , 2004 r.

II. Spotkanie absolwentów Technikum Mechaniczno – Elektrycznego z 1952 r. zorganizowane przez Zbigniewa Chwiejczaka, ucznia technikum i późniejszego nauczyciela „Mechanika”. Absolwenci z dyrektorem szkoły Marianem Gontarzem.

III. Zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego z 1969 r. z okazji 30-lecia ukończenia szkoły, klasa V A, obróbka skrawaniem, wychowawca – Wacław Mazur. Absolwenci i nauczyciele: Franciszek Jop, Józef Cieplak, Marian Batorski, dyrektor szkoły Marian Gontarz, Bolesław Hass, 1999 r.

IV. Zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego z 1969 r. z okazji 30-lecia ukończenia szkoły, klasa V B, obróbka skrawaniem. Absolwenci i nauczyciele: wychowawca Franciszek Jop, Józef Cieplak, Marian Batorski, dyrektor szkoły Marian Gontarz, Bolesław Hass, 1999 r.

V. Zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego z 1971 r. z okazji 30-lecia ukończenia szkoły, klasa V o specjalności obróbka skrawaniem, wychowawca – Lucjan Duda. Absolwenci wraz dyrektorami szkoły: Marianem Wojtasem i Marianem Gontarzem oraz nauczycielami: Marianną Chwil, Marianem Batorskim, Henrykiem Wróblem, 2001 r.

VI. Zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego z 1974 r. z okazji 30-lecia ukończenia szkoły, klasa V B, budowa maszyn. Absolwenci i nauczyciele: Edward Sosnówka, wychowawca Marian Batorski, Teresa Zubrzycka, dyrektor szkoły Marian Gontarz, Marta Zakrzewska, Franciszek Jop, 1 V 2004 r.

VII. Zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego z 1974 r. z okazji 40-lecia ukończenia szkoły. Absolwenci i nauczyciele: dyrektor szkoły Renata Chyrchała, wychowawca Marian Batorski, Stanisław Szymanik, 26 VI 2014 r.

VIII. Absolwenci Technikum Mechanicznego z 1975 r., klasa V A, obróbka skrawaniem, z wychowawczynią Urszulą Wszoła. Spotkanie z okazji 20-lecia ukończenia szkoły, 1995 r.

IX. Absolwenci Technikum Mechanicznego z 1977 r., klasa III B, obróbka skrawaniem, z wychowawcą Henrykiem Wróblem

X. Zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego z 1978 r. z okazji 25-lecia ukończenia szkoły, klasa V A, obróbka skrawaniem. Absolwenci i nauczyciele: dyrektor szkoły Marian Wojtas, Krystyna Pić, Barbara Czerwieniec (I rząd), dyrektor Marian Gontarz, Wiesław Rutkowski, Franciszek Jop (II rząd), wychowawca Kazimierz Hawrylak (III rząd), 6 VI 2003 r.

W 2018 r. absolwenci spotkali się na zjeździe z dyrekcją szkoły i wychowawcą z okazji 40-lecia ukończenia szkoły.

XI. Zjazd absolwentów Technikum Mechanicznego z 1986 r. z okazji 20-lecia ukończenia szkoły, klasa V A, obróbka skrawaniem. Absolwenci i nauczyciele: Andrzej Lewkowicz, Anna Tyszko, wychowawca Stanisław Tyszko (II rząd) oraz Maria Michalec (III rząd), 2006 r.

XII. Absolwenci Technikum Mechanicznego z 2000 r., klasa III B, budowa maszyn, z wychowawcą Adamem Cabanem. Spotkanie po 19 latach od ukończenia szkoły, 2019 r.